Praca dla pielęgniarki.

Opis stanowiska:

* Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
* Przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną;
* Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
* Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań;
* Praca w rejestracji specjalistycznej;
* Obsługa poradni specjalistycznych w zakresie przygotowania dokumentacji medycznej, sprzętu medycznego niezbędnego do konsultacji lekarskiej;

Wymagania:

*Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
* Znajomość procedur medycznych;
* Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
* Sumienność i rzetelność;
* Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
* Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
* Dodatek ministerialny do pensji;
* Przyjazną atmosferę i pracę z życzliwym zespołem;
* Elastyczne godziny pracy;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail.