Poradnia Lekarza POZ

Gabinet lekarza rodzinnego znajduje się
w Centrum Medycznym „Stary Browar”
przy Alei Wolności 40a w Lęborku.


Lekarz rodzinny jest tym lekarzem, z którym pacjenci kontaktują się w pierwszej kolejności. On zajmuje się oceną stanu zdrowia pacjenta, diagnozuje chorobę i ustala dalszy plan leczenia. Zapewnia pełną opiekę leczniczą, diagnostyczną oraz profilaktyczną w ramach swoich kompetencji.

Świadczenia POZ – udzielane są od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Opieka lekarzy rodzinnych i pielęgniarek jest dostępna w trybie ambulatoryjnym oraz w ramach wizyt domowych.

Nasze usługi świadczymy w ramach umowy z NFZ w zakresie POZ jak również komercyjnie dla pacjentów nie ubezpieczonych.

Ponadto przyjmujemy pacjentów ubezpieczonych w firmach Luxmed, Medicover, Polmed, Saltus Zdrowie, Enel-Med, PZU Zdrowie, Compensa.

W ramach kompleksowej opieki lekarza rodzinnego po skierowaniu przez lekarza rodzinnego, do dyspozycji pacjentów dostępne są: Gabinet Zabiegowy, Pracownia USG/Doppler jak również Punkt Pobrań „Invicta” i Rehabilitacja.

Lekarz rodzinny funkcjonuje na prawie do imiennego wyboru lekarza jak również pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej. Wyboru można dokonać poprzez złożenie pisemnej deklaracji u lekarza i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w wybranej przez siebie przychodni.

  • Lek. Adela Muzykiewicz – specjalista medycyny rodzinnej, internista;
  • Lek. Magdalena Ciszek – specjalista chorób wewnętrznych;

Informacje dla pacjentów oraz rejestracja telefoniczna : 59 8621 359

Zachęcamy wszystkich pacjentów do skonfigurowania i korzystania z Internetowego Konta Pacjenta. Nasi lekarze POZ już od kilku dni rozpoczęli wystawianie e-recept w miejsce ich tradycyjnych odpowiedników, tak więc korzystanie z funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta umożliwi Państwu otrzymywanie recept SMS-em lub e-mailem.