Poradnia ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna informuje, że pacjentki, które podpisały deklaracje Koordynowanej Opieki nad kobietą w ciąży nie mogą skorzystać z bezpłatnych świadczeń poradni w naszej placówce w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Innymi słowy pacjentki wyżej wymienione mogą skorzystać wyłącznie z wizyt odpłatnych.

Poradnia powstała z myślą o zapewnieniu kobietom kompleksowej opieki położniczo-ginekologicznej. Lekarze Poradni sprawują opiekę nad pacjentkami oczekującymi potomstwa od pierwszych tygodni ciąży aż do momentu rozwiązania. W ramach Poradni, u kobiet ciężarnych wykonuje się wszystkie badania zgodnie z zaleceniami NFZ, a także USG 2D oraz badanie KTG, jak również pacjentkom poradni nie będącym w ciąży.
W Poradni Położniczo-Ginekologicznej diagnozujemy także pacjentki z problemami nietrzymania moczu, endometriozą, mięśniakami macicy, stanami zapalnymi, guzami narządu rodnego, wadami wrodzonymi, jak również problemami zaburzeń statyki narządu rodnego. Specjaliści poradni kierują do operacji i zabiegów, a także wykonują badania USG i pozostałe procedury diagnostyczne. Pacjentkom poradni zapewnione są bezpłatne badania cytologiczne ogólne oraz w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Poradnia przyjmuje pacjentów:

  • Bezpłatnie – w ramach kontraktu z NFZ (skierowanie nie jest wymagane);
  • Prywatnie (koszt wizyty pokrywa pacjentka);
  • Pacjentki ubezpieczone w Lux med, Polmed, Medicover, Compensa, Saltus Zdrowie, PZU Zdrowie, Enel – Med;

Kadra lekarska:

  • Lek. Włodzimierz Sieg – specjalista położnictwa i ginekologii
  • Lek. Adam Prądzyński – specjalista położnictwa i ginekologii
  • Lek. Krystyna Kosowicz – specjalista położnictwa i ginekologii