Oferty pracy

Oferty pracy w NZOZ „Stary Browar” z siedzibą w Lęborku dla personelu medycznego w wymienionych dziedzinach medycznych.

NZOZ „Stary Browar” Poradnia Lekarza POZ zatrudni pielęgniarkę lub ratownika medycznego do pracy dyżurowej.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pacjentów w zakresie rejestracji oraz przygotowywania dokumentacji medycznej;
  • Wykonywanie iniekcji oraz badań EKG;
  • Kompletowanie, skanowanie i wydawanie wyników badań;
  • Prowadzenie dokurntacji medycznej (EDM)
  • Przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne;
  • Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu lub uprawnienia Ratownika Medycznego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy pielęgniarka/ratownik medyczny;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Umiejetność wykonywania iniekcji oraz badań EKG

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy do ustalenia indywidualnie;
  • Przyjazną atmosferę i pracę z życzliwym zespołem;
  • Wsparcie doświadczonego personelu administracyjnego i rejestracyjnego;

Warunki finansowe ustalane indywidualnie z kandydatem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.

Oferta pracy dla lekarzy

Praca w Centrum Medycznym posiadającym zawarte kontrakty z NFZ ponadto udzielającym świadczeń medycznych w charakterze komercyjnym. Współpracujemy również z partnerami medycznymi tj. Lux med, Compensa, Medicover, Polmed, PZU Zdrowie, Enel-Med.

Szczegóły do uzgodnienia z zainteresowanymi podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podsumowując zainteresowanych pracą prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez e-mail : biuro@cmlegionow.pl