Oferty pracy

Oferty pracy w NZOZ „Stary Browar” z siedzibą w Lęborku dla personelu medycznego w wymienionych dziedzinach medycznych.

Poszukujemy pielęgniarek do pracy w Laboratorium oraz rejestracji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pacjentów w zakresie rejestracji, pobierania krwi i przyjmowania materiału biologicznego;
  • Przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu;
  • Dodawanie skierowań w systemie informatycznym;
  • Przygotowanie, kompletowanie i wydawanie wyników badań;
  • Przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Obsługa poradni specjalistycznych w zakresie przygotowania dokumentacji medycznej, sprzętu medycznego niezbędnego do konsultacji lekarskiej;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w placówce medycznej;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
  • Sumienność i rzetelność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy do ustalenia indywidualnie;
  • Przyjazną atmosferę i pracę z życzliwym zespołem;
  • Wsparcie doświadczonego personelu administracyjnego i rejestracyjnego;

Warunki finansowe ustalane indywidualnie z kandydatem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.

Poszukujemy położnej do pracy w Poradni Ginekologicznej.

  • Obsługa pacjentek poradni Ginekologiczno – Położniczej;
  • Przygotowywanie pacjentek do wizyt lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Wykonywanie czynności położnej w zakresie nadzoru nad ciążą;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań;
  • Prowadzenie rejestracji do poradni ginekologicznej;
  • Przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych;

Wymagania:

Oferujemy:

Oferta pracy dla lekarzy

Praca w Centrum Medycznym posiadającym zawarte kontrakty z NFZ ponadto udzielającym świadczeń medycznych w charakterze komercyjnym. Współpracujemy również z partnerami medycznymi tj. Lux med, Compensa, Medicover, Polmed, PZU Zdrowie, Enel-Med.

Szczegóły do uzgodnienia z zainteresowanymi podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podsumowując zainteresowanych pracą prosimy o kontakt bezpośrednio poprzez e-mail : biuro@cmlegionow.pl