Praca dodatkowa dla pielęgniarki POZ

NZOZ „Stary Browar” Poradnia Lekarza POZ zatrudni pielęgniarkę POZ do pracy dyżurowej.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pacjentów w zakresie rejestracji oraz przygotowywania dokumentacji medycznej;
  • Wykonywanie iniekcji oraz badań EKG;
  • Kompletowanie, skanowanie i wydawanie wyników badań;
  • Prowadzenie dokurntacji medycznej (EDM)
  • Przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo;
  • Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Umiejetność wykonywania iniekcji oraz badań EKG

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy do ustalenia indywidualnie;
  • Praca zmianowa w godzinach 8-18, 8-13 oraz 16-18 ustalana w grafikach na początku każdego miesiąca;
  • Przyjazną atmosferę i pracę z życzliwym zespołem;
  • Wsparcie doświadczonego personelu administracyjnego i rejestracyjnego;

Warunki finansowe ustalane indywidualnie z kandydatem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.